Hra
Příběhy
Emoce
Tvořivost
Rozhovor
Sdílení
Zážitek

Jsme rádi, že s zajímáte o program Archipelago a vážíme si toho!

Pokud uvažujete o nákupu více licencí pro práci Vašich zaměstnanců s programem Archipelago, nabízíme následující množstevní slevy:

při nákupu 3 – 5 licencí nabízíme 15% slevu

při nákupu v e-shopu stačí zadat odpovídající počet licencí a kód kupónu 45015

sleva by se měla automaticky objevit v celkové částce nákupu, budeme rádi, pokud si to překontrolujete

při nákupu 6 a více licencí nabízíme 20% slevu

při nákupu v e-shopu stačí zadat odpovídající počet licencí a kód kupónu 60020

sleva by se měla automaticky objevit v celkové částce nákupu, budeme rádi, pokud si to překontrolujete

Slevy platí celoročně a nelze je kombinovat s jinými slevami.

Upozorňujeme také, že registrovat na našich stránkách se musí konkrétní osoba (psycholog, psychoterapeut), která splňuje naše podmínky pro práci s programem (nejméně magisterské vysokoškolské vzdělání a nejméně 200h psychoterapeutického výcviku v jakémkoliv směru – hodiny lze absolvovat i ve více kurzech). Tato osoba má potom přístup k e-shopu, kde může zakoupit i více licencí. Faktura může být vystavena na tuto osobu nebo i jen na Vaši organizaci či instituci (fakturační údaje zadáváte v e-shopu sami). Tato osoba také souhlasí s obchodními a licenčními podmínkami, podle kterých se zavazuje, že s programem nebude pracovat nikdo, kdo shora uvedené podmínky nesplňuje.

V případě, že tato osoba Vaši organizaci z nějakého důvodu opustí nebo dočasně opustí, nikdo o zakoupenou roční licenci nepřijde. Jen při dalším nákupu multi-licencí bude potřeba udělat novou registraci na novou osobu, která se pro nás opět stane určitým garantem práce s programem na Vašem pracovišti.

V případě, že byste byli rádi, aby Vaši zaměstnanci prošli školením v dané metodě, nabízíme také jednodenní workshopy. 

Pokud máte jakékoliv další dotazy, budeme moc rádi, když se s námi spojíte. Nejlépe pište na náš e-mail info@games4therapy.com